skoki ze spadochronem

Skok ze spadochronem Jelenia Góra

Skokzycia.pl
Skaczę bo...Skaczę bo...
lubięlubię
ZAREZERWUJ SKOK
skok w tandemie skok na spadochronie
Skokzycia.pl
Skaczę bo...Skaczę bo...
lubięlubię
ZAREZERWUJ SKOK

Wyobraź sobie, że opuszczasz samolot na wysokości 3000 m i pikujesz w dół z prędkością 200 km/h aż do momentu otworzenia czaszy - gwarantujemy, że dawkę adrenaliny, jaką zapewni Ci taki lot, zapamiętasz do końca życia! Witamy na stronie Skokzycia.pl. Organizujemy skoki spadochronowe tandemowe z instruktorem. Jako firma z Zielonej Góry dajemy naszym klientom unikalną możliwość podziwiania ziemi lubuskiej z lotu ptaka. Swobodne spadanie to niesamowite doświadczenie, a dzięki naszej firmie również i Ty możesz przełamać swoje bariery, skacząc po raz pierwszy. Oczywiście wszystkie próby odbywają się w tandemie z doświadczonym instruktorem (minimum tysiąc udanych lądowań), co stanowi gwarancję profesjonalizmu i bezpieczeństwa. Usługi, które proponujemy to idealne rozwiązanie dla początkujących - uczestnicy mogą w pełni poczuć, czym jest prawdziwy, swobodny lot bez obawy o własne bezpieczeństwo. Po otwarciu czaszy spadochronu można natomiast swobodnie podziwiać zapierające dech w piersiach widoki. W naszej ofercie znajdziesz kilka zróżnicowanych pakietów ze skokami, których cena na pewno pozytywnie Cię zaskoczy.

SKOK SPADOCHRONOWY W TANDEMIE Z INSTRUKTOREM

Podstawowy pakiet obejmuje skok spadochronowy w tandemie z instruktorem. Znajduje się w nim profesjonalne przeszkolenie, wypożyczenie kombinezonu z goglami ochronnymi, lot samolotem na wysokość 3000 m, w końcu sam wyskok, a następnie swobodne szybowanie, w którego czasie skoczek może sam kierować spadochronem. Po wylądowaniu uczestnik otrzymuje certyfikat potwierdzający jego wyjątkowe osiągnięcie. Wybór tego pakietu polecamy osobom, które będą to robić pierwszy raz - skupiamy się w nim na samym skoku, bez elementów dodatkowych, które mogą rozpraszać.

SKOK SPADOCHRONOWY W TANDEMIE Z INSTRUKTOREM + FILM HANDY

Jeśli natomiast chcesz mieć pamiątkę uwieczniającą moment, w którym zdecydowałeś się przełamać własne bariery, wybierz jedną z dwóch propozycji, które obejmują również dokumentację foto - wideo! W pakiecie z filmem handy znajdziesz wszystko to, co czeka w podstawowym, czyli gruntowne przygotowanie, a także oczywiście sam skok na spadochronie. Do tego dochodzi film nagrywany kamerką przez instruktora, dzięki któremu będziesz mógł pochwalić się wyczynem swoim znajomym lub bliskim i pokazać, jak wygląda swobodny lot z perspektywy pierwszej osoby.

SKOK SPADOCHRONOWY W TANDEMIE Z INSTRUKTOREM + FILMOWANIE I ZDJĘCIA

Możemy również uwiecznić Twój skok na spadochronie w sposób bardziej kompleksowy. Trzeci z pakietów z naszej oferty obejmuje swobodny lot nad okolicami Zielonej Góry z instruktorem czuwającym nad Twoim bezpieczeństwem, a także pełen serwis fotograficzny i wideo, za który odpowiada drugi skoczek wyskakujący z samolotu, szybujący tuż obok Ciebie. Efektem jest seria zdjęć i filmów, które z różnych perspektyw uwiecznią Twój lot. Pomyśl nad ciekawą, podniebną choreografią i zaimponuj wszystkim znajomym!

SKOK SPADOCHRONOWY W TANDEMIE Z INSTRUKTOREM DLA DWÓCH OSÓB

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć także propozycji dla par. Pragniesz zacieśnić swój związek, dzieląc z partnerką lub partnerem niezapomniane doświadczenie? A może chcesz wprowadzić w świat skoków spadochronowych przyjaciela, który bez Ciebie nie odważy się tego zrobić? Nic prostszego! Naszą kadrę tworzą sami doświadczeni instruktorzy, dlatego bez problemu zorganizujemy skoki spadochronowe dla dwóch osób równocześnie. Razem wzniesiecie się w powietrze, wyskoczycie z samolotu i poszybujecie nad ziemią lubuską.

SKOK SPADOCHRONOWY W TANDEMIE Z INSTRUKTOREM DLA DWÓCH OSÓB + FILM HANDY

Tak jak w przypadku tandemowych skoków pojedynczych, również w dwóm osobom zapewniamy możliwość skorzystania z serwisu foto-wideo. Wybierzcie pakiet z filmowaniem handy, by uwiecznić wszystkie chwile, jakie przyjdzie Wam przeżyć! Z pewnością będziecie zaskoczeni Waszymi reakcjami w trakcie lotu swobodnego, czy kierowania spadochronem. Korzystamy z najlepszych urządzeń, dzięki czemu jakość przygotowanego materiału stoi na bardzo wysokim poziomie.

SKOK SPADOCHRONOWY W TANDEMIE Z INSTRUKTOREM + FILMOWANIE I ZDJĘCIA DLA DWÓCH OSÓB

Na koniec propozycja np. dla osób, które chcą odbyć tandemowy skok spadochronowy i mieć pełną dokumentację z tego wydarzenia. To  pakiet z filmem i zdjęciami wykonywanymi przez trzeciego skoczka. Wasz lot zostanie uwieczniony z unikalnej perspektywy. Nasi instruktorzy to nie tylko specjaliści od skakania ze spadochronem, lecz także utalentowani operatorzy. Dzięki temu materiały filmowe i fotograficzne, które otrzymasz od naszej firmy z Zielonej Góry, zachwycą Cię swoją jakością, pomysłowością ujęć oraz rzecz jasna niezwykłymi widokami!