Skok spadochronowy Zielona Góra

Mieszkasz w Zielonej Górze lub okolicach i pragniesz zrobić coś szalonego, całkowicie niezapomnianego, co przełamie rutynę lub szukasz prezentu urodzinowego dla najlepszego, pozytywnie zakręconego przyjaciela? Cała ekipa Skok Życia jednogłośnie stwierdza, że skok ze spadochronem to najlepszy pomysł, na jaki można wpaść! Jak to wygląda? Przyjeżdżasz do nas, przechodzisz krótkie szkolenie, następnie wsiadasz do naszego nowoczesnego samolotu, który wznosi Cię na ponad 3000 metrów nad ziemią, a potem skaczesz! Swobodne opadanie z prędkością 200 km/h to nie tylko niesamowite widoki i przebywanie pośród chmur, to przede wszystkim emocje, które ciężko jest ubrać w słowa! Aby żaden moment z upływem czasu nie zatarł się w Twojej pamięci – w cenie skoku spadochronowego otrzymasz także nagranie oraz zdjęcia wykonane przez zawodowego skoczka kamerzystę.

Zielona Góra mieści się jedynie 6 kilometrów od miejsca, gdzie odbywają się nasze skoki na spadochronie – dlatego też zachęcamy wszystkich jej mieszkańców do przeżycia podniebnej przygody życia! 

Skoki tandemowe w Zielonej Górze

Jeżeli jedynie odrobina niepokoju powstrzymuje Cię przed tą wielką przygodą – nie martw się! Nasze skoki spadochronowe to skoki tandemowe. Oznacza to, że cały czas towarzyszy Ci wykwalifikowany instruktor zwany także tandem pilotem, który czuwa nad bezpieczeństwem skoczków. To właśnie on steruje spadochronem, lecz jeśli tylko będziesz chciał, odda stery w Twoje ręce, abyś mógł poczuć jeszcze większą adrenalinę! Czego można spodziewać się, skacząc z wysokości 3000 metrów nad ziemią? Przede wszystkim mnóstwa niezapomnianych wrażeń takich jak latanie pośród chmur, spoglądanie na ziemię z zapierającej dech w piersiach perspektywy oraz natychmiastowego wzrostu endorfin. Nasi pozytywnie zakręceni klienci w cenie skoku otrzymują także nieocenioną pamiątkę w postaci filmu oraz zdjęć. 

Do wspólnych skoków tandemowych zapraszamy szczególnie mieszkańców Zielonej Góry oraz okolic – od tej najbardziej zwariowanej przygody życia dzieli Was jedynie 6 kilometrów!