Skoki spadochronowe Gorzów

Mieszkasz w Gorzowie i marzy Ci się przeżycie prawdziwej, niezapomnianej przygody, czegoś zupełnie nowego? A może nie masz pomysłu na prezent urodzinowy dla zwariowanego przyjaciela? Świetnie! Co powiesz na skok spadochronowy? To inaczej swobodne opadanie z ponad 3000 metrów nad ziemią, poczucie wiatru we włosach, czystej, zapierającej dech w piersiach adrenaliny oraz nieograniczonej wolności, którą będziesz wspominać jeszcze przez długi czas! Jeżeli tylko chcesz – sfilmujemy oraz sfotografujemy Twój skok ze spadochronem –zdjęcia oraz film to rewelacyjna pamiątka, którą będziesz mógł pokazać wszystkim niedowiarkom. Jeżeli nadal nie jesteś przekonany lub pragniesz spełnić swoje marzenie, lecz odczuwasz strach – niczego się nie bój! Na miejscu odbędziesz szkolenie, odpowiednio Cię przygotujemy, a podczas skoku spadochronowego będzie towarzyszył Ci wykwalifikowany tandem pilot.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gorzowa i okolic na zrobienie czegoś całkowicie szalonego, co wspomina się przez całe życie z uśmiechem na twarzy!

Skoki tandemowe w Gorzowie

Mieszkańcy Gorzowa oraz okolic mają szansę przeżycia z nami czegoś niesamowitego. Wystarczy podjąć decyzję, przyjechać do nas, a my razem z Tobą wzbijemy się w przestworza, aby po kilkunastu minutach znaleźć się wśród chmur i swobodnie opadać z ponad 3000 metrów nad ziemią. Twoja wymarzona przygoda zapierająca dech w piersiach, powodująca nagły wzrost endorfin oraz adrenaliny to nic innego jak skok ze spadochronem! Jednak bez obaw – nie wyślemy Cię samego w bezmiar nieba – nasze skoki odbywają się w tak zwanym tandemieczyli przez cały czas towarzyszy Ci wykwalifikowany tandem pilot. Człowiek ten to profesjonalny instruktor, który dba o bezpieczeństwo wszystkich skoczków, oraz który steruje spadochronem, lecz jeśli tylko chcesz – odda Ci na chwilę swoje stery! Na życzenie naszych zwariowanych klientów nagrywamy także film oraz wykonujemy zdjęcia ze skoków tandemowych.

Nie zastanawiaj się dłużej – przyjedź do nas z Gorzowa, rozwiń skrzydła i poczuj wiatr we włosach!