18.09.2023

Film ze skoku spadochronowego: pamiątka na całe życie!

Szukasz inspiracji do przygotowania wyjątkowego prezentu dla bliskiej osoby? Z pewnością nie zaskoczy Cię fakt, że polecimy Ci zakup skoku spadochronowego w tandemie. To doskonały upominek dla kogoś, kto nie boi się przeżywać mocnych emocji. Warto pamiętać, że w naszym centrum spadochronowym można je uwiecznić za pomocą nagrań oraz zdjęć, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia fantastyczny upominek.

Nagrywanie skoku w tandemie – Przylep

Chcesz zorganizować skok spadochronowy dla bliskiej osoby i uwiecznić to wydarzenie? W naszej ofercie znajdziesz obecnie 4 pakiety skoków w tandemie. Trzy ostatnie – srebrny, złoty i platynowy – dają nie tylko możliwość oddania wymarzonego skoku, ale również uwiecznienia tego wyczynu. W zależności od rodzaju pakietu, możesz liczyć na różne pamiątki:

  • Pakiet srebrny – film z kamery handy,
  • Pakiet złoty – film plus zdjęcia,
  • Pakiet platynowy – zdjęcia oraz film z 3 kamer.

Wszystkim naszym klientom, na sam początek zalecamy wybór jednego z trzech wyżej wymienionych pakietów. Uwierz, że pierwszy skok spadochronowy w tandemie to wyjątkowe wydarzenie – z całą pewnością będziesz chciał mieć po nim pamiątkę!

Jak wygląda wykonywanie zdjęć i filmów w trakcie skoku?

Nie musisz się niczym przejmować: wszystkim zajmie się nasz doświadczony instruktor. Używamy wysokiej jakości sprzętu po to, by zapewnić klientom nagrania i zdjęcia wysokiej jakości. W tym czasie Ty po prostu delektuj się chwilą.

Skok w tandemie ze zdjęciami: pomysł na prezent

Skok w tandemie z opcją zdjęć i filmowania to rewelacyjny pomysł na prezent z okazji urodzin oraz imienin. Polecamy go również jako zaskakującą niespodziankę na wieczór kawalerski, panieński lub prezent dla nowożeńców. Gwarantujemy, że obdarowywana osoba przez resztę życia będzie chętnie powracać do zapierających dech w piersiach zdjęć oraz nagrań.

Sprawdź naszą ofertę skoków spadochronowych w Przylepie i już dziś zamów skok dla siebie lub bliskiej osoby. Zainwestuj w piękne przeżycia, mocne emocje i poruszające wspomnienia!

Oceń tą stronę!