Skok spadochronowy w tandemie

Od dawna marzysz o tym, by przeżyć coś naprawdę niesamowitego? Coś, co pozostanie w Twojej pamięci do końca życia? Skok spadochronowy w tandemie to jedyna okazja, by odczuć emocje płynące ze swobodnego spadania bez konieczności przechodzenia specjalistycznych szkoleń. Daj się ponieść i skocz z nami!

W naszej ofercie znajdziesz aż 4 rodzaje voucherów na skoki spadochronowe w Zielonej Górze i Częstochowie, w tym pakiety obejmujące wykonanie zdjęć oraz filmów z Twojego wielkiego wyczynu.

Skok spadochronowy w tandemie – co to znaczy?

Skok tandemowy to nic innego, jak skok na spadochronie w towarzystwie instruktora, z którym osoba skacząca jest połączona za pomocą specjalnej uprzęży. Dzięki obecności tandempilota możesz czuć się absolutnie pewnie i swobodnie, skupiając uwagę na tym, co najpiękniejsze: odczuciach i wspaniałych widokach. Organizację i bezpieczeństwo zostaw nam!

Jak wygląda przygotowanie do skoku?

Zalecamy pojawienie się w naszej strefie skoków na około 1h wcześniej, by dopełnić wszelkich formalności (kilkunastominutowego szkolenia i przygotowania oświadczenia dotyczącego stanu zdrowia i skoku). Przed samą przygodą odbędziesz 25-minutowy lot samolotem, który wzniesie Cię na wysokość 4000 m.

Co czeka Cię później? Przygotuj się na eksplozję adrenaliny: swobodne spadanie z prędkością 200 km/h oraz podziwianie pięknych okolic prosto spod otwartej czaszy spadochronu. Nad wszystkim będzie czuwać nasz doświadczony tandempilot. Ty skoncentruj się na wrażeniach!

Skok spadochronowy – wymagania:

  • Aby skoczyć w tandemie, musisz mieć co najmniej 130 cm wzrostu.
  • Maksymalna waga skoczka to 105 kg.
  • Pamiętaj, że do wykonania skoku nie jest niezbędna pełnoletniość, jednak młodzież musi zjawić się u nas z rodzicem lub opiekunem, który przedstawi swoją pisemną zgodę.

Przeciwwskazania do skoków tandemowych:

Ze skoków w tandemie powinny zrezygnować osoby chorujące na epilepsję, niewydolność krążeniową i problemy z sercem. Aktywność ta nie jest polecana również kobietom w ciąży.

Masz pytania związane z pierwszym skokiem spadochronowym? Skontaktuj się z nami – nasza ekipa chętnie wszystko wyjaśni!