Marzysz o rozpoczęciu skoków spadochronowych bez wsparcia tandempilota? Z radością pomożemy Ci osiągnąć ten cel. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń dla osób, które emocjonujące przygody chcą przekuć w sposób na życie i pasję!

Szkolenia AFF

Skoki spadochronowe weszły Ci w krew i coraz częściej marzysz, by wykonywać je zupełnie samodzielnie? Jest tylko jeden sposób, dzięki któremu wcielisz plan w życie: szkolenie AFF w Zielonej Górze w towarzystwie profesjonalistów ze Skoku Życia.

Szkolenie AFF (Accelerated Freefall) to przyspieszona nauka swobodnego spadania z opóźnionym otwarciem spadochronu. To idealny sposób na solidne przygotowanie do wykonywania samodzielnych skoków spadochronowych!

Biorąc udział w naszym kursie, skorzystasz z wiedzy i doświadczenia profesjonalistów, zdobywając u ich boku umiejętności niezbędne do oddawania samodzielnych skoków z wysokości 4000 m.

Szkolenie AFF obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną (naziemną i powietrzną). Po przygotowaniach przejdziesz egzamin w towarzystwie licencjonowanych instruktorów skoków spadochronowych, by finalnie uzyskać osobistą licencję na samodzielne skakanie!

Spełnij swoje marzenie pod bacznym okiem ekspertów. Samodzielne poznawanie przestworzy jest na wyciągnięcie ręki!