19.10.2022

Jak filmowany jest skok spadochronowy?

Skok spadochronowy z filmowaniem to jedna z opcji, na którą mogą zdecydować się goście naszego ośrodka. Często spotykamy się z pytaniem: „jak Wy to robicie?”. Odpowiadamy, w jaki sposób filmujemy skoki, uzyskując fenomenalne efekty w postaci świetnych ujęć!

 

Jak filmujemy skoki?

Jeśli śledzisz nasz fanpage, na pewno zauważyłeś, że regularnie publikujemy zapierające dech w piersiach zdjęcia naszych gości. Nieraz spotkaliśmy się z pytaniami, jak właściwie filmujemy i fotografujemy skoki? Odpowiedź jest bardzo prosta!

Filmowaniem i robieniem zdjęć zajmuje się „dodatkowy” skoczek, który wyskakuje z samolotu niemal jednocześnie z tandemem. Skoczek przez cały lot znajduje się w małej odległości szybującego gościa i instruktora, co pozwala na uchwycenie świetnych ujęć.

W naszej ofercie znajduje się również skok z filmowaniem handy, dającym efekt podobny do „selfie”.

 

Dlaczego warto wybrać skok z filmowaniem?

Wiemy, że dla większości naszych gości skok ze spadochronem to wymarzona przygoda. Wielkie przeżycie, którego wspomnienie pozostaje do końca życia. Zdjęcia i filmy pozwolą powracać do niego w dowolnym momencie oraz zaprezentować przyjaciołom, co czułeś w trakcie tego wielkiego wyczynu. Z tego względu gorąco polecamy skok z filmowaniem i zdjęciami wszystkim naszym odwiedzającym!

 

Jak zamówić skok z filmowaniem i zdjęciami?

Wystarczy, że zdecydujesz się na zakup pakietu złotego lub platynowego. Każdy z nich zawiera pamiątkę w postaci zdjęć lub filmu. Dodamy, że najlepszy z naszych pakietów – platynowy – obejmuje filmowanie z 3 niezależnych kamer!

Jeśli nie jesteś pewien, czy chcesz zamówić skok spadochronowy z filmowaniem, zamów pakiet brązowy. Po przybyciu do naszego ośrodka możesz dokupić opcję zdjęć i filmu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi voucherami na skok i zamówienia niesamowitej przygody dla siebie lub bliskiej osoby. Skok spadochronowy w Zielonej Górze pozostanie w Twojej pamięci na zawsze.