19.12.2021

Jak wybrać ośrodek do pierwszego skoku spadochronowego?

W ostatnich latach skoki spadochronowe cieszą się rosnącą popularnością. Coraz rzadziej kojarzy się je jedynie z szaleństwem i ekscentryzmem, a coraz częściej ze spełnianiem marzeń i przełamywaniem barier. I to jest super! Ponadto, rosnąca sława skoków w tandemie sprawia, że przybywa ośrodków, które je oferują. Jak w gąszczu ofert wybrać tą odpowiednią? Podpowiadamy!

 

Jak wybrać firmę, z którą zaczniesz?

Doświadczenie

Ten atut musiał znaleźć się na samej górze listy. Doświadczona kadra instruktorów skoków spadochronowych da Ci gwarancję, że Twoja przygoda przebiegnie bezpiecznie i w znakomitej atmosferze. Nasze centrum skoków spadochronowych w Przylepie tworzy załoga prawdziwych pasjonatów, którzy skaczą już od wielu lat i z chęcią zarażają pasją innych.

Cena

To naturalne, że poszukując skoku spadochronowego w tandemie, zwracasz szczególną uwagę na cenę. Musisz jednak wiedzieć, że zawiera się w niej nie tylko wynagrodzenie dla instruktora! Składają się na nią również elementy takie, jak koszt ekwipunku, a na tym, jak wiadomo, nie wolno oszczędzać. Cena, choć jest istotnym czynnikiem wyboru ośrodka skoków, nie powinna być więc decydująca.

Dodatkowe udogodnienia

Weź pod uwagę także to, co poza samym skokiem oferuje dany ośrodek. Pamiętaj, że prócz samego skoku spadochronowego, u nas skorzystasz z sesji fotograficznej oraz filmowania w trakcie przeżywania swojej przygody życia. Ponadto, w okolicy naszego centrum skoków spadochronowych w Przylepie znajduje się restauracja, w której możesz posilić się po oddaniu skoku. Na terenie aeroklubu można podziwiać także loty szybowcowe, samolotowe, paralotniowe, balonowe.

 

Skoki spadochronowe w tandemie – Przylep

Wybór pierwszego ośrodka skoków spadochronowych jest bardzo istotny. Odpowiednie miejsce zapewni Ci wspaniałe wspomnienia i zachęci do powtórzenia przygody. Możesz być pewien, że nasze centrum skoków spadochronowych w Przylepie spełni wszystkie te warunki. Zapoznaj się z ofertą i odwiedź nas!

Oceń tą stronę!