15.12.2023

Odlotowy prezent na święta? Podaruj voucher na skok w tandemie!

Nie masz pomysły na prezent gwiazdkowy? A może zwyczajnie nie starczy Ci czasu na rundkę po sklepach? Bez obaw – zdążysz przygotować coś wyjątkowego! Voucher na skok w tandemie zamówisz zaledwie w kilka chwil bez wychodzenia z domu. Dodatkowo trudno konkurować z tak odlotowym prezentem!

Czemu skok w tandemie to idealny prezent dla bliskiej osoby?

W dzisiejszych czasach sprawienie podarunku bliskiej osobie bywa wyzwaniem; często miewamy wrażenie, że daliśmy ukochanym już wszystko. Boże Narodzenie to jedna z ważniejszych okazji w roku, gdy chcesz zaskoczyć tych, których kochasz najbardziej. A gdyby tak zamiast rzeczy podarować wspomnienia, które zostaną do końca życia?

Skok spadochronowy w tandemie coraz częściej staje się podarunkiem nie tylko na gwiazdkę, ale i urodziny oraz inne istotne okazje. Jedno jest pewne: takiego prezentu nie zapomni absolutnie nikt. Chcesz sprawić komuś niespodziankę życia? Voucher na skok to strzał w dziesiątkę.

Skok spadochronowy w tandemie: jaki pakiet wybrać?

W Skoku Życia możesz zamówić vocuher na skok całkowicie zdalnie – otrzymasz go od nas mailowo w ekspresowym czasie po dokonaniu zakupu. Wystarczy go wydrukować, umieścić w ładnej kopercie i prezent gotowy! Jeśli chcesz, możemy Ci wysłać go również tradycyjną pocztą – ta opcja zajmie jednak nieco więcej czasu.

Przypominamy, że nasze vouchery są ważne przez rok od momentu zakupu; obdarowana osoba będzie mogła spokojnie zrealizować kupon, gdy tylko rozpoczniemy kolejny sezon.

Jakie rodzaje voucherów znajdziesz w Skoku Życia?

  • Pakiet brązowy,
  • Pakiet srebrny – z filmowaniem handy,
  • Pakiet złoty – z filmowaniem i zdjęciami,
  • Pakiet platynowy – ze zdjęciami i filmowaniem z 3 kamer.

Oczywiście rekomendujemy wybór pakietu oferującego filmowe lub/i zdjęciowe pamiątki – bliska Ci osoba będzie mogła do nich powracać wielokrotnie, wspominając niesamowite emocje!

Zapraszamy do zakupu fantastycznych prezentów last minute – voucherów na skoki w Zielonej Górze i Częstochowie. Gwarantujemy, że w tym roku Twojej pomysłowości nie przebije nikt!

Oceń tą stronę!