30.04.2021

Plan na weekend? Skoki spadochronowe w Przylepie!

Nie masz jeszcze weekendowych planów? Wizyta w Przylepie to doskonała okazja do przeżycia niesamowitej przygody w doskonałej atmosferze. Musisz wiedzieć, że nasza strefa zapewni Ci nie tylko możliwość oddania wymarzonego skoku na spadochronie, ale także spędzenia czasu wolnego w relaksującej atmosferze.

Często spotykamy się z pytaniem, co poza skokami spadochronowymi czeka na gości w Przylepie? Pamiętaj, że w naszych progach chętnie gościmy nie tylko skoczków. Przylep to miejsce, w którym warto zatrzymać się na nieco dłużej!

 

Skoki w tandemie – Przylep. Łatwy dojazd

Osobom z okolic miast takich, jak Poznań, Wrocław czy Szczecin przypominamy, że dojazd do naszej strefy spadochronowej jest niezwykle łatwy. Wystarczą około 2 godziny jazdy samochodem, by do nas dotrzeć. Jeśli więc szukasz atrakcji na weekend, która nie wiąże się z wyczerpującą podróżą, odwiedź nas!

Przylep: Nie tylko skoki spadochronowe!

To prawda – skoki w tandemie to nasza flagowa atrakcja, z której znani jesteśmy w całym kraju. Nie znaczy to jednak, że nie możesz u nas spędzić czasu również w inny sposób. W naszej strefie czeka na Ciebie komfortowy hotel z restauracją, dlatego bez problemu możesz spędzić u nas nawet kilka dni. Jeśli chcesz, zabierz ze sobą osoby towarzyszące.

Jeśli wybierasz się do nas wraz z rodziną i przyjaciółmi, po emocjonujących skokach na spadochronie odwiedźcie centrum Zielonej Góry, w której czeka na Was sporo interesujących atrakcji oraz zabytków. W porze wiosenno-letniej, zachęcamy również do relaksu nad pobliskim Zalewem w Czerwieńsku.

Pamiętaj, że Przylep to spokojne i zielone miejsce, w którym można skryć się przed miejskim zgiełkiem. Zapewniamy, że spodoba się tutaj wszystkim, nie tylko miłośnikom skoków spadochronowych.

Soki w tandemie – Przylep. Pomysł na weekend!

Wizyta u nas to świetna przygoda nie tylko dla osób chcących oddać skok spadochronowy. Zabierz ze sobą bliskich i spędź pełen atrakcji weekend w Przylepie. Czekamy na Ciebie!

Oceń tą stronę!