16.01.2024

Pomysł na prezent dla babci i dziadka? Skok spadochronowy!

Już 21 i 22 stycznia będziemy świętować dni Babci i Dziadka – osób szczególnie bliskich sercom większości z nas! Czy zaplanowałeś już upominki dla swoich dziadków? Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, przychodzimy z podpowiedzią: podaruj im vouchery na niesamowitą przygodę. Zgadza się: dziadkowie również mogą skakać w tandemie! Oczywiście, pod pewnymi warunkami.
Czy seniorzy mogą skakać ze spadochronem?

Od lat w naszym centrum skoków spadochronowych obserwujemy przesuwanie się granicy wiekowej naszych gości. Co ciekawe, ulega ona przesunięciu… w przód! Odwiedzają nas coraz starsi śmiałkowie, pełni energii i gotowi do podejmowania nowych wyzwań. To tylko utwierdza w przekonaniu, że wiek jest jedynie liczbą, a każdy okres w życiu jest dobry na przeżycie czegoś niesamowitego.

Co do zasady nie istnieje górna granica wieku skoczka spadochronowego. Ograniczenia dotyczą wzrostu (minimum 130 cm) oraz ogólnego stanu zdrowia. Jeśli Twoi dziadkowie spełniają podstawowe warunki i co więcej, marzą o przeżyciu czegoś naprawdę niezapomnianego, skok w tandemie to idealny pomysł na prezent!

Skoki w tandemie – wymagania zdrowotne

Jeśli rozważasz zakup vouchera na skok dla babci lub dziadka, weź pod uwagę przede wszystkim kwestie zdrowotne. Skoczek musi cechować się dobrym zdrowiem ogólnym – przeciwwskazaniami są tutaj m.in. choroby serca, epilepsja oraz zaburzenia psychiczne.

Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoi dziadkowie mogą skoczyć ze spadochronem, warto uprzedzić ich o planowanej niespodziance, by mogli się do niej dobrze przygotować. Dla spokoju ducha mogą wykonać badania oraz skonsultować ten pomysł z lekarzem.

Zamów voucher na skok na Dzień Babci i Dziadka!

Jeśli Twoi dziadkowie cieszą się świetnym zdrowiem, są energiczni i otwarci na nowe przygody, vouchery na skoki tandemowe okażą się fantastycznymi upominkami z okazji ich świąt. Złóż zamówienie, wybierając wysyłkę elektroniczną – vouchery dostarczymy błyskawicznie, dlatego z pewnością zdążysz z przygotowaniem odlotowego prezentu!

Oceń tą stronę!