20.06.2021

Prezent na Dzień Ojca? Skok spadochronowy w Przylepie!

Brak pomysłu na prezent na Dzień Ojca? Zafunduj kochanemu tacie coś więcej niż kolejny portfel czy perfumy. Nie ulega przecież wątpliwości, że najlepszym upominkiem są wspaniałe wspomnienia. Skok w tandemie w Przylepie okaże się niezapomnianym prezentem, który otworzy Twojego tatę na całkiem nowe wrażenia!

Dlaczego skok na Dzień Ojca to znakomity pomysł?

To proste: tak ważne wydarzenie sprawi, że tegoroczny Dzień Ojca pozostanie tym niezapomnianym. Skok w tandemie to rewelacyjny upominek dla każdego, kto lubi sprawdzać się w nowych wyzwaniach, pragnie przeżywać rozmaite emocje i jeszcze bardziej otwierać się na świat. Jeśli Twój tata jest osobą energiczną i śmiałą, możesz być absolutnie pewien, że skok w tandemie naprawdę go ucieszy. Zwłaszcza, jeśli do tej pory jeszcze nigdy tego nie robił!

Czy każdy Tata może skoczyć w tandemie?

Skoki spadochronowe nie znają pojęcia wieku. W naszym ośrodku w Przylepie niejednokrotnie gościliśmy początkujących skoczków w słusznym wieku, a nowa przygoda zaowocowała u nich ogromną pasją. Pamiętaj jednak, że skoki w tandemie wymagają ogólnego, dobrego zdrowia. Twój tata nie może m. in. borykać się z epilepsją lub chorobami krążenia. Bez obaw – nasi specjaliści podczas wstępnego wywiadu starannie ocenią, czy skok w tandemie jest dla Twojego taty bezpieczny.

Który pakiet na Dzień Ojca sprawdzi się najlepiej?

Jeśli chcesz zafundować swojemu tacie niezapomnianą przygodę, do której będzie mógł wracać w dowolnym momencie, wybierz pakiet srebrny, w którym skok będzie nagrywany kamerką handy. Polecamy również pakiety złoty –  w nim, prócz filmików, Twój tata otrzyma pamiątkowe zdjęcia ze swojego pierwszego skoku. W pakiecie platynowym przygotowaliśmy dodatkowo coś naprawdę wyjątkowego – film kręcony… ze skrzydła samolotu!

Skok w tandemie – Przylep. Niezapomniany Dzień Ojca

Spraw, by tegoroczny Dzień Ojca był inny niż pozostałe. Skok spadochronowy z instruktorem pozwoli Twojemu tacie poczuć nieopisaną radość z życia oraz wolność. A te uczucia są po prostu bezcenne!