11.02.2024

Prezent na walentynki? Voucher na skok w tandemie!

Święto Zakochanych już lada moment! Czy wiesz już, co podarujesz ukochanej osobie? Jeśli nie masz pomysłu na zaskakujący prezent, pomyśl o czymś niebanalnym – a dokładniej o wspomnieniach, które w odróżnieniu od czekoladek czy kwiatów będą wieczne. Mowa oczywiście o skoku spadochronowym w tandemie. Czemu voucher na taką przygodę to doskonały pomysł na upominek walentynkowy? Sprawdź!

Święto Zakochanych: podaruj podniebne emocje

Jedni czekają na nie z niecierpliwością, inni podchodzą do nich sceptycznie. Pewne jest jednak to, że walentynki zakorzeniły się w naszej kulturze i wiele par decyduje się na ich celebrowanie. To w końcu kolejna okazja ku temu, by wyrazić miłość i przywiązanie do bliskiej osoby.

Być może należysz do grona osób, które uwielbiają walentynki i zaskakiwanie drugiej połówki. A może w związku z nadchodzącym świętem planujesz coś wyjątkowego – na przykład oświadczyny? Jeśli chcesz, by tegoroczne walentynki zapadły Twojej drugiej połowie w pamięci, mamy doskonały pomysł: podaruj jej voucher na skok spadochronowy!

Skok w tandemie to niesamowita przygoda, którą docenią wszyscy, którzy lubią przeżywać niesamowite emocje. Mało tego – możecie zdecydować się na oddanie skoku wspólnie, podczas jednej wizyty w naszym ośrodku. Wystarczy, że powiadomisz o tym naszą ekipę, a my wszystko zorganizujemy!

Jak zamówić voucher na skok na walentynki?

Udało nam się Ciebie przekonać? Teraz wystarczy, że odwiedzisz tę stronę i zamówisz voucher na skok w jednym z naszych ośrodków. Voucher możesz otrzymać w wersji elektronicznej – praktycznie natychmiast, lub w wersji papierowej, zapakowany w elegancką kopertę.

Pamiętaj, że nasze vouchery są ważne 12 miesięcy od zakupu – obdarowana osoba będzie mogła bez problemu wykorzystać swój kupon, gdy tylko wystartujemy z nowym sezonem skokowym.

Bliska Ci osoba zasługuje na to, by przeżyć coś naprawdę niesamowitego. Podaruj jej skok spadochronowy w tandemie w Zielonej Górze lub Częstochowie. Niech cudowne wspomnienia połączą was na długo!

Oceń tą stronę!