23.01.2021

Skok spadochronowy – lubuskie. Pomysł na niezapomniany prezent!

Jaki jest najlepszy prezent dla bliskiej osoby? Spersonalizowany, pełen uczuć i… zaskakujący. Jeśli nie wiesz, co podarować z okazji urodzin lub świąt, mamy świetną propozycję – skok spadochronowy w tandemie. Jak zorganizować taką niespodziankę? Podpowiadamy!

Skok spadochronowy w Zielonej Górze. Niezapomniany upominek

Jeśli masz dość sztampowych i przewidywalnych upominków, podaruj bliskiej osobie prezent, którego nie zapomni przez całe życie. W odróżnieniu od rzeczy, wspomnienia zostają z nami na zawsze – właśnie dlatego warto rozważyć zakup vouchera na skok w tandemie. Z nami, w mieście Zielona Góra, będzie on inspirującym i pełnym emocji przeżyciem.

Kto w szczególności ucieszy się z takiego upominku? Voucher polecamy jako prezent dla osób lubiących szalone przygody, niebojących się nowych wyzwań. Jednak nawet, jeśli nie jesteś przekonany co do odwagi obdarowywanego, skok spadochronowy w tandemie może okazać się strzałem w dziesiątkę. Być może ten prezent pomoże mu przezwyciężyć swoje lęki i stać się bardziej śmiałym?

Skok w tandemie – lubuskie. Kto może z niego skorzystać?

Skok spadochronowy w tandemie możesz podarować osobie, która ma więcej niż 130 cm wzrostu – wiek nie ma tu znaczenia! Ważne jednak, aby solenizant nie cierpiał na choroby serca, epilepsję lub schorzenia układu krążenia. Maksymalna waga skaczącego to 105 kg.

Voucher na skok w tandemie: jak go zamówić?

Upominkowy voucher kupisz w naszym sklepie w zaledwie kilka chwil. Może zostać zrealizowany w ciągu roku od momentu zakupu. To właściciel decyduje, kiedy odbędzie się przygoda.

Skok spadochronowy to prezent na każdą okazję

Skok spadochronowy w tandemie możesz podarować żonie lub mężowi z okazji Waszej rocznicy ślubu (idealnie, jeśli oddacie ten skok razem!). To świetny prezent dla przyjaciela z okazji urodzin, jak również dla przyszłego Pana Młodego, dla którego organizujesz wieczór kawalerski. Możesz być pewien, że każdy moment jest w sam raz do podarowania niezapomnianych wspomnień.

Oceń tą stronę!