18.06.2022

Skok w tandemie – pomysł na imprezę integracyjną

Szukasz pomysłu na nietypowy wyjazd integracyjny wraz ze swoimi współpracownikami? Okres wakacyjny to idealny moment na to, by poznać swój zespół od nieco innej strony. Skok spadochronowy w tandemie może być doskonałą okazją ku temu, by na chwilę oderwać myśli od zawodowych obowiązków i uwolnić emocje.

 

Impreza pracownicza? Wybierz skok spadochronowy w Przylepie

Nie ulega wątpliwości, że imprezy integracyjne pozwalają spojrzeć na współpracowników nieco inaczej i dostrzec w nich cechy, o których zauważenie trudno podczas zwykłego, typowego dnia pracy. Jeśli właśnie jesteś na etapie planowania wyjazdu integracyjnego dla swojej ekipy, koniecznie rozważ skok spadochronowy w tandemie w naszym ośrodku w Przylepie. Gwarantujemy, że Twój zespół będzie zachwycony możliwością uczestniczenia w tak emocjonującej i nietypowej przygodzie.

 

Dlaczego warto zorganizować skok spadochronowy dla firmy?

  • Skoki spadochronowe to znakomity sposób na rozładowanie negatywnych emocji i napięć. Podziwiając świat z lotu ptaka, codzienne problemy stają się nieważne – ich miejsce zajmuje czysta euforia. Jeśli Twoi pracownicy na co dzień borykają się ze stresem i stagnacją w pracy, możesz być pewien, że skok w tandemie przełamie tę rutynę.
  • Skok spadochronowy to atrakcja dla każdego. Wiek nie ma tu znaczenia – w takiej zabawie udział mogą wziąć zarówno młodsi, jak i starsi pracownicy. Najważniejsze warunki to dobry ogólny stan zdrowia oraz wzrost. Wszystko, co warto wiedzieć przed pierwszym skokiem, znajdziesz tutaj.
  • Twój zespół będzie mógł długo wspominać przeżytą przygodę, oglądając zdjęcia i nagrania ze skoków. Skorzystasz z nich, wykupując pakiet srebrny, złoty lub platynowy.

 

Niezapomniana impreza integracyjna

W naszym ośrodku skoków spadochronowych w Przylepie zorganizujesz rewelacyjną atrakcję dla pracowników swojej firmy, którą będą wspominać przed bardzo długi czas. Skontaktuj się z nami i zapytaj o możliwość organizacji skoków w tandemie dla większej grupy.

Oceń tą stronę!