30.07.2022

Urlop pełen emocji: skok w tandemie w Zielonej Górze

Planujesz spędzić urlop na zachodzie Polski? A może czeka Cię objazdówka po ciekawych punktach naszego kraju? Znajdź chwilę, by zawitać do Zielonej Góry. Skoki spadochronowe to nie jedyna atrakcja, z której skorzystasz w naszym mieście.

 

Zielona Góra – atrakcje, które warto zobaczyć

Choć jest niepozorna, Zielona Góra może być świetnym punktem na wakacyjnej mapie każdego, kto urlop planuje spędzić w województwie lubuskim lub po prostu, w zachodniej części naszego kraju. Oczywiście, zapraszamy Cię do niej przede wszystkim ze względu na możliwość skoku spadochronowego w tandemie w naszym centrum: zapewniamy, że zrobimy wszystko, by tegoroczne wakacje były dla Ciebie niezapomniane!

Skok spadochronowy to oczywiście niejedyna atrakcja, która czeka w Zielonej Górze. Inne opcje, którym turysta powinien poświęcić uwagę to między innymi:

Starówka, czyli Zielonogórski Deptak

W centrum miasta czeka na Ciebie urokliwa ulica z ciągiem kolorowych kamienic – liczne kawiarenki, sklepy i restauracje.

Zabytkowa Palmiarnia

Powstała w 1818 roku zielonogórska palmiarnia wciąż zachwyca. Odwiedź ją w wakacje i podziwiaj jedną z najwyższych palm w Polsce.

Centrum Nauki Keplera

Nowoczesne planetarium, które zachwyci gości w każdym wieku.

Muzeum Ziemi Lubuskiej

Idealne miejsce, jeśli chcesz poznać bliżej historię województwa lubuskiego.

Skoki spadochronowe – Przylep. Urlop pełen emocji

Jak sam widzisz, do Zielonej Góry warto zawitać  nie tylko przejazdem. A gdy już uraczysz się atrakcjami intelektualnymi, koniecznie odwiedź Przylep – część miasta, w której mieści się zielonogórski aeroklub, a wraz z nim nasze centrum skoków spadochronowych.

Urlop to doskonały moment na to, by w końcu spełnić marzenie o szybowaniu w przestworzach i skoczyć z nami w tandemie. Skok w lipcu i sierpniu to szansa na najlepszą pogodę i najbardziej zdumiewające widoki. W naszym centrum skoków możesz stawić się z rodziną lub przyjaciółmi. W każdym przypadku gwarantujemy świetną zabawę!