04.04.2024

Zaręczyny w Centrum Skoków: zaskocz ją i zafunduj piękne wspomnienia

Każdy, kto nas zna, wie doskonale, że kochamy swoją pracę. Stoi za tym nie tylko zamiłowanie do spadochroniarstwa, ale także możliwość towarzyszenia naszym gościom w wyjątkowych momentach. Jednym z nich są zaręczyny. Uwierzcie, że widzieliśmy je tutaj już niejeden raz i za każdym razem poruszają nas tak samo mocno! Dziś mamy kilka porad dla śmiałków, którzy chcieliby zadać to najważniejsze pytanie właśnie w centrum skoków spadochronowych.

Zaręczyny i skok spadochronowy: jak to zorganizować?

Chcesz zadać swojej drugiej połowie to najważniejsze pytanie, jednak nie masz pomysłu na oryginalne zaręczyny? Zapomnij o „oklepanych” rozwiązaniach rodem z tanich komedii romantycznych. Spieszymy z poradą: nasze dwa centra skoków spadochronowych polecają się na tak szczególne okazje! Połączenie wielkich emocji i adrenaliny sprawi, że dzień zaręczyn na długo pozostanie w Waszej pamięci, a Twoja ukochana będzie o nim opowiadać z wypiekami na twarzy.

Romantyczne „tak” usłyszeliśmy już tutaj nie raz, dlatego mamy kilka wskazówek, które pomogą Ci w organizacji tego przedsięwzięcia!

  1. Zamów voucher na skok dla swojej drugiej połowy z uwzględnieniem zdjęć lub/i video. Zaufaj – oboje zechcecie wspominać ten dzień przez długie lata, a takie pamiątki znacznie Wam to ułatwią.
  2. Voucher na skok możesz zamówić tylko dla swojej ukochanej lub dla Was obojga. Dodatkowo wizytę u nas warto połączyć ze szczególną okolicznością taką, jak urodziny, imieniny czy rocznica Waszego związku.
  3. No i najważniejsza kwestia: kiedy jest najlepszy moment na zadanie wielkiego pytania? Naszym zdaniem najlepiej zrobić to, gdy tylko Twoja partnerka bezpiecznie wyląduje z naszym tandempilotem. Eksplozja emocji: gwarantowana!

Zapraszamy do rezerwowania skoków tandemowych w naszym ośrodku w Zielonej Górze. Podczas kontaktu możesz poinformować naszą ekipę o swoich wielkich planach – obiecujemy, że dochowamy tajemnicy i dołożymy jeszcze więcej starań, by Wasz ważny dzień był naprawdę wyjątkowy!

Oceń tą stronę!